Ялівець китайський Курівао Голд

Це сильнорослий чагарник, призначений, насамперед, для висадки в садах і парках. Однак відмінно виглядатиме і на підпірній стінці, альпійській гірці, узліссі, у складі живоплоту змішаного типу.

У 10 років його висота досягає 1,5 м, а ширина - 2 м.

Крона - витончена, ажурна, золотисто-зелена, «неправильної» асиметричної форми, можна навіть сказати, що фонтаноподібна. Молода хвоя контрастно виділяється на тлі старої.

Любить відкриті сонячні місця (в тіні золотистий окрас зникає), живильну, помірну вологу, дренований грунт. Коренева система - потужна.

Належить до високого класу морозостійкості.

Щоб ця декоративна рослина радувала вас постійно, треба знати елементарні правила догляду за нею. Хоч вона і любить сонце, все ж вимагає захисту від сонячних опіків у міжсезоння і влітку. Хоч і стійка до морозів, побоюється весняних і зимових заморозків. Це пояснюється тривалим періодом адаптації після переходу з одних погодних умов в інші.

Захист від опіків - це накриття дерева сіткою, марлею або мішковиною. Від замерзання - димова завіса. Треба розпалити на ділянці багаття з тирси, листя або соломи. Головне, щоб горіло повільно і диміло багато.

Догляд за зовнішнім виглядом полягає у своєчасній стрижці хворих, сухих, гнилих гілочок і хвої, яка неправильно зростає.

Ялівець китайський Stricta

Конусоподібний симетричний сорт, що повільно росте. У 10 років його висота становить приблизно 2 м.

Відмінно відчуває себе в міських умовах. Невимогливий до грунту і вологи, що дозволяє вирощувати його в вересових, кам'янистих садах, навіть в контейнерах. Відмінно підходить для утворення найрізноманітніших декоративних композицій на місцевості.

Його колюча зелено-блакитна хвоя, взимку - зі сталевим відтінком, виглядає просто неперевершено. Чудовий вигляд забезпечують фіолетово-коричневі шишки, що густо вкривають рослину.

Він любить світло, стійкий до морозів, а от сухості повітря не терпить.

Потребує мінімального догляду - обрізки хворих гілок пізньої осені.

Тепер вам відомо все (або майже все, але головне, так це точно) про прекрасну рослину ялівець двох популярних сортів. І ви, напевно, вже можете визначитися з вибором. Якщо є ще якісь запитання, зателефонуйте в Садовий центр і розсадник «Валентин і Наталя». Тут вам точно допоможуть.