Розкриваємо секрети популярності туї західної Smaragd
Про туї знають всі. Їх звикли бачити в якості живих огорож, у парках, скверах, на алеях, як елементи ландшафтного дизайну біля житлових будинків і дач. Особливою популярністю у дизайнерів і садівників користується туя західна Smaragd. Це декоративне вічнозелене дерево з смарагдовою хвоєю, що нагадує стрункий кипарис.

Крона щільна, вузька, пірамідальної форми з діаметром до 2 м. Колір хвої - зелений. Висота дерева до 5 метрів. Візитною карткою цього виду є збереження кольору хвої взимку, чим можуть похвалитися далеко не всі сорти туї західної.

Ще одна причина, через яку цей сорт виділяють серед інших - це повільне зростання. За рік дерево додає всього 10 см, в ширину виростає лише на 5 см. Крім того, Смарагд зимостійкий, не вимогливий у догляді і практично ідеальний для наших кліматичних умов. Це унікальної краси дерево прикрасить будь-яку присадибну ділянку. Крім того, воно чудово очищає і іонізує повітря.

Різновиди туї західної Смарагд

Ми б хотіли виділити два сорти, які користуються найбільшою популярністю.

Туя Голден Смарагд, друга назва - Джанед Голд (Janed Gold). Особливості: ідеально рівна золотисто-жовта крона конічної форми. Колір хвої зберігається цілий рік. Пагони порівняно короткі, сплощені. Десятирічне дерево має висоту до 2 м. Дерево ідеально пристосоване до нашого клімату, невибагливе і витривале. Однак погано переносить забруднення повітря, тому не кращий варіант для висадки в місті.

Туя Смарагд Варієгата (Smaragd Variegata). Дерево з вузькою конічною кроною насичено зеленого кольору, який не змінюється з настанням холодів. Пагони вертикально розташовані. На їх кінчиках часто можна побачити білі цятки. Туя світлолюбна, але може рости і в півтіні, морозостійка. В посушливих регіонах потребує регулярного поливу, добре переносить міські умови.

Дерево ефектно виглядає на алеях, в якості живої огорожі, чудово поєднується з іншими деревами і чагарниками в альпінаріях, на кам'янистих терасах і гірках.

Де купити саджанці туї західної Smaragd?

Саджанці туї даного сорту різного віку пропонує український розплідник «Валентин і Наталя». Саджанці вирощені в екологічно чистому регіоні, мають сильну кореневу систему, яка допоможе рослині прижитися на новому місці. Продаємо рослини в контейнерах, що забезпечує їх безпечне транспортування в будь-який регіон України. Переглянути каталог саджанців туї ви можете тут.

Надаємо безкоштовні консультації перед покупкою для всіх клієнтів. Якщо у вас виникли питання, ми з радістю відповімо на них за контактними номерами телефонів. Телефонуйте.