Декоративні рослини для саду: що вибрати для облаштування присадибної ділянки?

Все більше людей починають розуміти, що сад – це, в першу чергу, місце для відпочинку і отримання естетичного задоволення. Ландшафтний дизайн та озеленення ділянки міцно входять в наше життя. І тепер мати декоративний сад може дозволити собі практично кожен. Для цього не потрібно багато коштів, а достатньо мати тверде бажання і трохи вільного часу.

Застосування декоративних рослин в озелененні

Декоративні рослини для саду – це і хвойні рослини, і листяні кущі, і різні дерева, ліани, а також інші рослини, які використовуються для декоративних цілей.

Існує безліч видів декоративних рослин, які мають яскраву колірну палітру, здатні перевтілити простір, створити затишний куточок відпочинку, місце для пікніка і просто підняти настрій. Тому дуже важливо правильно підібрати рослини і грамотно розподілити їх на своїй ділянці.

- Хвойні рослини прикрашають наші сади завдяки різним типам і забарвленням хвої, а також різним формам крони. Крім того, більшість з них є вічнозеленими, що забезпечує збереження декоративності протягом усього року. Висаджені в місцях відпочинку, вони очищають повітря, наповнюючи його свіжістю і особливим ароматом.

- Листяні чагарники радують нас, насамперед, завдяки рясному цвітінню, формі і забарвленню квіток, їх аромату. Форма, колір і фактура листя мають важливе значення при створенні садових композицій, а сезонна мінливість забарвлення листя лише підсилює декоративний ефект. Декоративні чагарники часто служать живими парканчиками, посадженими уздовж доріжок саду, вони прикрашають своєю присутністю композиції і місця для відпочинку, відмінно виглядають біля водойм.

- Декоративні дерева оформляють прилеглі території, огорожі та місця відпочинку. Висаджують їх і поодиноко і групами, у складі складної композиції.

- Виткі декоративні садові рослини допомагають декорувати господарські будівлі, прикрасити паркан, притінити місце відпочинку, завити арку.

Чому варто віддати перевагу декоративним рослинам?

Перевага декоративних рослин у тому, що вони невибагливі. Потрібно лише правильно підібрати місце посадки, здійснювати періодичне підживлення і поливання, а також проводити своєчасну обрізку - це головні умови, щоб сад став справжнім райським куточком, місцем відпочинку всієї родини після напруженого робочого тижня.

Придбати декоративні рослини для саду рекомендуємо в Садовому центрі «Валентин і Наталя». Це надійний і перевірений розсадник рослин, де працюють справжні фахівці, які обожнюють свою справу.

Подивитися весь асортимент декоративних рослин і дізнатися їх вартість можна на сайті.

Заходьте, вибирайте, купуйте - ціни на рослини радують око!