Самшит вічнозелений - це чагарник або дерево, що сягає у висоту від двох до п'ятнадцяти метрів. Чудово зарекомендував себе серед багатьох садівників-любителів та ландшафтних дизайнерів, адже добре переносить стрижку і сильну обрізку. Крім того, повільно росте та відноситься до рослин-довгожителів. Ці особливості дозволяють створювати на його основі декоративні елементи для ландшафтних ділянок.

Також самшитовими кущами можна обгородити сад, клумби та рабатки. А листя, завдяки своєму природному зеленому кольору, поєднується з рослинами всіляких відтінків.

Де замовити самшит оптом та вроздріб?

На сьогоднішній день професійним вирощуванням та продажем цієї рослини займається Садовий центр та розсадник “Валентин і Наталія”. Представлена в асортименті з грудкою землі (15/20, 25/30, 30/40, 40/50, 50/60, 35 шар, 40 шар, 35x35x40 елемент живоплоту).

Чагарник вирощений в Україні, що гарантує стійкість до наших кліматичних умов. Готовий до посадки з ранньої весни до пізньої осені. Росте на будь-якому відкритому грунті та у горщиках.

Підприємство “Валентин і Наталія” пропонує купити рослину як оптом, так і вроздріб за конкурентними цінами на ринку. Також для ландшафтних архітекторів, садових центрів та інших гуртових покупців діють спеціальні індивідуальні знижки. А при покупці понад 3000 грн розсадник “Валентин і Наталія” надає дисконтну картку.

Догляд за самшитом — поради від фахівців розсадника “Валентин і Наталія”

Для облаштування ландшафтного дизайну або огорожі з використанням самшиту необхідно знати всі особливості догляду.

Він невибагливий до світла, однаково добре росте і під яскравим сонцем, і в умовах постійного затінення. Любить високу вологість, а також вапняні грунти.

Під час спеки корисно влаштовувати душ і змивати пил з листя. Якщо раптом листя набуло червонуватого відтінку, це означає, що необхідне внесення азотних добрив.

Якщо чагарник зростає не в горщику, він не вимагає частих поливів і відмінно переносить посуху.

Самшит - вічнозелена південна рослина, тому боїться холодів. Для захисту від морозів невеликі кущі можна на зиму вкривати, однак цей спосіб не підійде для високих сортів. Для того щоб рослини не загинули в сувору зиму, необхідно здійснювати підгодівлю калійними добривами. Це сприяє стійкості пагонів до холодів. Крім того, можна захистити самшит від холоду, якщо його висаджувати в затінених місцях.

Слабо схильний до впливу хвороб і шкідників через наявність в його гілках і листі ряду алкалоїдів, що отруйні для багатьох садових паразитів.

Особливості стрижки. Якщо підстригати з травня по серпень з періодичністю в шість тижнів, можна отримати дійсно цікаві та оригінальні результати. Слід пам'ятати, що чим частіше проводиться обрізка, тим більше рослину необхідно поливати й удобрювати.

Більше корисної та цікавої інформації про самшит Ви можете дізнатись уже з вуст спеціалістів Садового центру та розсадника “Валентин і Наталія”.