Груша Вільямс Зимній

Груша Вільямс Зимній
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 06083300
 
Способи оплати: Оплата
Способи доставки: Доставка

Характеристики

Сорт:   зимній
Розмір:   2 роки

Опис Груша Вільямс Зимній

Назва сорту: Вільямс Зимній (Кюре)
Розмір саджанця: 2 роки
Батьківщина сорту: Виник як випадковий сіянець. Його виявив в 1760 р в лісі Фроменто (Франція) кюре Леруа, якому і належить заслуга в поширенні цього сорту.
Термін дозрівання: Знімна зрілість настає в умовах Кубані 25 вересня - 8 жовтня.

Дерево сильноросле, з широко пірамідальною, густою, добре листяною кроною. Основні гілки відходять від стовбура під кутом 45-50°. Кінці гілок при навантаженні врожаєм никнуть. Дерева відрізняються великою довговічністю. Кора на штамбі і основних скелетних гілках сіра, з тріщинами, на молодих - гладка, сіра. Плодоносить, в основному, на 3-4 річній, а іноді й дворічній деревині, а також на плодушках.

Плоди вище середньої величини (маса 160-190 г) або великі (200-250 г), подовжено-грушоподібної форми, дещо нерівнобічні. До чашечки плід звужується у вигляді усіченого конуса. Шкірочка гладенька, щільна, товста, матова, при зніманні зелена, при дозріванні світло-жовта, іноді зі слабким рожевим рум'янцем і безліччю дрібних, слабо помітних підшкірних точок. У деяких плодів є характерна для сорту іржаво-коричнева смужка, яка тягнеться від чашечки до плодоніжки.

М'якоть біла, соковита, дрібнозерниста, середньої щільності, кисло-солодка, зі злегка відчутною терпкістю і кам'янистими клітинами у насіннєвого гнізда, зі слабким ароматом. Смак коливається від умов зростання від 3 до 3,5 бала. При ранньому зніманні посередні смакові якості, в зберіганні смак покращується.

У плодах міститься:

  • сухих речовин - 10,8%,
  • цукрів - 6,5%,
  • титрованих кислот - 0,7%,
  • аскорбінової кислоти - 3,8 мг / 100г,
  • Реактивних катехінів - 38,6 мг / 100г сирої речовини.

Плоди найчастіше зав'язуються пучками і міцно тримаються на дереві. У лежанні дозрівають через 15-20 днів після знімання, тривалість зберігання - від одного до двох місяців. При дозріванні плоди швидко буріють і піддаються псуванню, тому вимагають швидкої реалізації; при перезріванні мучніють. Транспортабельність гарна.

Плоди використовуються для споживання у свіжому вигляді і для переробки. У консервуванні (компоти) дають посередню продукцію - 3,5 бала.

Кращі запилювачі: Вільямс, Улюблениця Клаппа, Олів'є де Серра. Кюре відноситься до Триплоїд, має стерильний пилок.

Відрізняється високою продуктивністю. Середня врожайність в центральній частині Кубані у віці 17-20 років - 150-180 ц/га, в передгірній зоні у віці 24-26 років - 200-250 ц/га. Добре росте і плодоносить як на підщепі груша лісова, так і на айві. На підщепі айви дерева добре ростуть і часто переходять на своє коріння.

До умов зростання сорт відносно мало вимогливий, може рости на всіх грунтах, але краще вдається на легких, досить зволожених. Відрізняється підвищеною вимогливістю до тепла; в роки з прохолодним літом плоди не набирають достатньої цукристості.

Дерево досить зимостійке і посухостійка. При підмерзанні дерева швидко і добре відновлюються і продовжують рясно плодоносити. До парші средньостійкий.

Товари з рубрики - Груша

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Садовий центр «Валентин і Наталя»: самшит, кипарисовик, ялівець, ялина
(основний офіс)

13321, Україна, Житомирська, Бердичевский р-он, с. Рея, вул. Леніна, будинок 38

Види діяльності

Декоративні рослини, самшит, рослини для озеленення, хвойні дерева та чагарники, листяні дерева та чагарники, багаторічники, однорічники, а також фруктов...

 

Офіційний сайт

Садовий центр та розсадник «Валентин і Наталія»

Садовий центр та розсадник «Валентин і Наталія»

 
 

Соц. кнопки

 
 
 

Продаєте товари чи послуги?

Зареєструйтесь на нашому маркетплейсі і отримайте подарунок — 2000 грн на рекламу.
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create