Слива Богатирська

Слива Богатирська
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 06097357
 
Способи оплати: Оплата
Способи доставки: Доставка

Характеристики

Сорт:   літній
Розмір:   2 роки

Опис Слива Богатирська

Сорт російської селекції, виведений Р.В. Корнєєвим в 1940 р на Дубівському плодово-виноградному опорному пункті Волгоградської області схрещуванням сортів Велетенська і Угорка місцева. Описується за даними вивчення в зоні Південного Полісся Київської області в Інституті садівництва УААН.

Дерево до періоду плодоношення сильноросле, надалі зріст середній. Крона у молодому віці піднесено-овальна, а в старшому округло розлога, густа, міцна, з численними звисаючими гілками. Основні гілки відходять від стовбура під кутом 60-70°. Восьмирічні дерева досягають висоти 3,8 м, діаметр крони 3,1 м. Пагони довгі, середньої товщини, неопушені, синьо-чорні, блискучі.

Термін цвітіння ранній. Цвітіння рясне, тривале - 7-8 днів. Сорт частково самоплодовий. У пору плодоношення дерева вступають рано, на 3-4-й рік після посадки в сад однолітками на підщепі аличі. Врожайність висока і щорічна, в 8-10-річному віці становить 55-60 кг з дерева. Зимостійкість висока - після морозів взимку 1987 (34°С) підмерзання штамбів, скелетних гілок і однорічних пагонів не спостерігалося. Збереження генеративних бруньок при цьому склала 6-8%, що забезпечило невеликий урожай в тому ж році. Регенеруюча здатність висока. Сорт стійкий до хвороб.

В саду сорт придатний для ущільнених, через 3-4 м в ряду, посадок. Молоді дерева потребують сильної вкорочуючої обрізки, а плодоносні - у постійному проріджуванні пониклих гілок.

Плоди привабливі, великі, масою 38 г (максимальної - 54 г), подовжено-овальні, злегка звужені до основи. Бічний шов широкий і невеликий, воронка вузька і глибока. Шкірочка міцна, з буро-зеленим основним і чорно-синім покривним забарвленням, з суцільним сизим нальотом. Плодоніжка тонка, середньої довжини. М'якоть зеленувато-жовта, щільна, соковита, гарного солодкого смаку - 4,2 бала, з медовим присмаком. Кісточка середньої величини, подовжено-овальна, загострена з обох сторін. Від м'якоті не відділяється.

У плодах міститься: сухих речовин - 13,5%, сахаров -13, кислот - 0,65%. 

Плоди достигають у другій декаді серпня, на 5-6 днів раніше сорту Ренклод Альтана. Плоди не осипаються, високотранспортабельні. Основне їхнє використання - у свіжому вигляді, придатні для консервування.

Товари з рубрики - Слива

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Садовий центр «Валентин і Наталя»: самшит, кипарисовик, ялівець, ялина
(основний офіс)

13321, Україна, Житомирська, Бердичевский р-он, с. Рея, вул. Леніна, будинок 38

Види діяльності

Декоративні рослини, самшит, рослини для озеленення, хвойні дерева та чагарники, листяні дерева та чагарники, багаторічники, однорічники, а також фруктов...

 

Офіційний сайт

Садовий центр та розсадник «Валентин і Наталія»

Садовий центр та розсадник «Валентин і Наталія»

 
 

Соц. кнопки

 
 
 

Продаєте товари чи послуги?

Зареєструйтесь на нашому маркетплейсі і отримайте подарунок — 2000 грн на рекламу.
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create