Шовковиця чорна
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 06097521
 
Способи оплати: Оплата
Способи доставки: Доставка

Характеристики

Розмір:   1 рік, 2 роки

Опис Шовковиця чорна

Шовковиця чорна (лат. Mórus nígra L.) - листопадне дерево, відоме в культурі, широко розповсюджене на Кавказі, в Середній Азії, Молдові, Криму та Україні. Вирощують заради смачних плодів та деревини. Походить з Південно-Східної Азії (Корея, Китай), де й досі зустрічається дика форма. Давно введена в культуру, відома з часів європейської античності. 

Дерево з крислатою кроною, до 5 - 10 м заввишки. Листя більш жорсткі і менш придатні для годування шовкопряда, ніж листя шовковиці білої. Перші зрілі ягоди - у червні. Приємна ботанічна особливість - нерівномірність визрівання ягід. Це дає змогу збирати зрілі ягоди довгий термін, залишаючи при цьому на дереві зелені. Збори полегшені тим, що зрілі ягоди добре осипаються, не потребуючи зусиль.

Термін життя дерева - в середньому 250 років, зрідка - більше. Найстаріше дерево шовковиці, випадково збережене в Україні, шовковиця з саду колишнього Видубицького монастиря в Києві, нині Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка НАН України. За переказами, насіння шовковиці привезли ченці з країн Середньої Азії. З попередніх насаджень і походить шовковиця-довгожитель.

Ягоди шовковиці чорної містять:

  • цукор до 12%(глюкоза, сахароза)
  • органічні кислоти(яблучна, лимонна) до 1,8%, що в 9 разів перевищує вміст в ягодах білої шовковиці
  • Вітаміни (група В, вітамін Р та С, каротин, рутин тощо).
  • Солі заліза - до 6,5%, що більше, ніж в білій. Солі заліза при цьому знаходяться в сприятливішій формі для всмоктування в організмі людини.

Ягоди чорної шовковиці добре сушаться і добре зберігаються у висушеній формі. В добу до промислового вироблення білого цукру - ягоди шовковиці поряд з курагою, ізюмом та сушеною динею використовувались як природні замінники цукру. До того ж, вони були і залишились значно кориснішими через вміст пектинових речовин та мікроелементів, яких позбавлені промислові форми цукру. Сушена форма дає змогу подовжити лікувально-оздоровчу дію натуральної речовини в зимовий період.

Товари з рубрики - Шовковиця

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Садовий центр «Валентин і Наталя»: самшит, кипарисовик, ялівець, ялина
(основний офіс)

13321, Україна, Житомирська, Бердичевский р-он, с. Рея, вул. Леніна, будинок 38

Види діяльності

Декоративні рослини, самшит, рослини для озеленення, хвойні дерева та чагарники, листяні дерева та чагарники, багаторічники, однорічники, а також фруктов...

 

Офіційний сайт

Садовий центр та розсадник «Валентин і Наталія»

Садовий центр та розсадник «Валентин і Наталія»

 
 

Соц. кнопки

 
 
 

Продаєте товари чи послуги?

Зареєструйтесь на нашому маркетплейсі і отримайте подарунок — 2000 грн на рекламу.
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create