Яблуня Симеренко

Яблуня Симеренко
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 06099029
 
Способи оплати: Оплата
Способи доставки: Доставка

Характеристики

Сорт:   зимній
Розмір:   1 рік

Опис Яблуня Симеренко

Зимовий сорт, поширився з Платонова хутора з саду П. Ф. Симиренка (поблизу м. Мліїв Черкаської області України). Походження невідомо. Сорт пізньозимового терміну дозрівання. Сорт поширений по всьому півдню Росії і південним областям ЦЧО, по всій Україні.

Дерево сильноросле, вище середніх розмірів, з широкоокруглою розлогою, часто казаноподібною, густою кроною. Кора штамба і гілок темно-сіра з коричневим, на сонячній стороні - з помаранчевим відтінком. Тип плодоношення - змішаний. Плодоношення в південних садах нерідко виражено на торішніх приростах.

Плодисередньої або вищесередньої і навіть великої величини, за формою від уплощенной округло-конічної до плоско-округлої, плоди асиметричні за формою; поверхня рівна, гладка. Основне забарвлення при зніманні світло-зелене або яскраво-зелене, з білуватою мінливістю і численними світлими округлими великими підшкірними крапками. Особливою ознакою сорту є наявність бородавчатих утворень до 7 мм в діаметрі з оржавленною по поверхні, іноді до 2-3 на одному плоді. У південних садах для сорту характерна наявність тьмяно-малинового на сонячному боці рум'янцю, особливо при пізньому зніманні. М'якоть біла, ніжна, дуже соковита, винно солодка, з приємним пряним присмаком.

Звичайний термін знімання плодів - кінець вересня - початок жовтня.

Хімічний склад плодів:

  • сума цукрів - 7,5-12,0%,
  • титруючих кислот - 0,4-0,7%,
  • ставлення цукру до кислоти 10-16,
  • аскорбінової кислоти - 7-9 мг / 100г,
  • сума реактивних речовин - 97-110 мг / 100г.

Плоди добре утримуються до знімання. Тривалість зберігання - до червня, а для садів з залужением - і більше, смак плодів гармонійно насичений. Товарність плодів - залежно від агродогляду - 90%.

Плоди споживаються в свіжому вигляді, володіючи високим потенціалом десертного і дієтичного значення, при цьому відсутність антоціанів - необхідна умова при лікуванні захворювань обмінної природи.

Сорт самобезплідний. Кращі запилювачі: Айдоред, Корей, Голден Делішес, Кубань спур, Пам'ять Сергєєву.

Дерева починають плодоносити на сильнорослих підщепах на 6-й рік, на слаборослих клонових - на 4-5-й рік після посадки. У молодому віці дерева плодоносять щорічно, з віком перемикаються на периіодичне плодоношення.

Зимостійкість яблука Симиренка слабка: на півдні пошкоджується навіть деревина штамбів, але завдяки хорошій регенеруючій здатності крона до плодоношення відновлюється вже на третій рік. Необхідно відзначити високу посухо- та жаростійкість сорту. До парші сприйнятливий.

Товари з рубрики - Яблуня

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Садовий центр «Валентин і Наталя»: самшит, кипарисовик, ялівець, ялина
(основний офіс)

13321, Україна, Житомирська, Бердичевский р-он, с. Рея, вул. Леніна, будинок 38

Види діяльності

Декоративні рослини, самшит, рослини для озеленення, хвойні дерева та чагарники, листяні дерева та чагарники, багаторічники, однорічники, а також фруктов...

 

Офіційний сайт

Садовий центр та розсадник «Валентин і Наталія»

Садовий центр та розсадник «Валентин і Наталія»

 
 

Соц. кнопки

 
 
 

Продаєте товари чи послуги?

Зареєструйтесь на нашому маркетплейсі і отримайте подарунок — 2000 грн на рекламу.
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create