Лимонник
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 06101786
 
Способи оплати: Оплата
Способи доставки: Доставка

Опис Лимонник

Лимонник - одне з найцінніших рослин далекосхідної флори, випадково уцілілих при настанні льодовиків в далекі від нас геологічні епохи.

Біологічна цінність плодів лимонника надзвичайно висока. У них містяться лимонна, яблучна і винна кислоти, дубильні речовини, ефірна олія, моносахара, фарбувальні речовини, нікель, марганець, молібден, срібло, мідь, цинк, ванадій, вітаміни С і Е. Але головне достоїнство лимонника, визначальна унікальність цієї рослини, полягає в наявності тонізуючих речовин, що надають стимулюючу дію на серцево-судинну і центральну нервову системи людини.

Лимонник являє собою дерев'янисту ліану, висота якої в природних умовах досягає 1,5 - 10 м. Товщина підстави головного стебла 5 см. Кореневище залягає в поверхневому шарі. Кора темно-коричнева, злегка лущиться. Обвиваючись навколо опорного дерева, ліана витягується в бік сонця і, досягнувши оптимального режиму освітлення, починає гілкуватися, утворюючи велику крону. Листя насиченого зеленого кольору, глянцюватий, м'ясисті. Квітки роздільностатеві: чоловічі та жіночі.

Плодові утворення лимонника ботаніки називають багатолистовка або багатоягода, в побуті - пензлем. Після запилення з жіночої квітки висувається довга плодова вісь, на якій знаходяться 20 - 40 ягід. При дозріванні вони спочатку біліють, а потім набувають густого червоного забарвлення з кармінним відтінком. Дозрілі плоди нагадують кисть червоної смородини, тільки з непрозорими ягодами. Плоди дозрівають у вересні.

У перші два роки після посадки лимонник росте повільно, накопичуючи поживні елементи в кореневище. У наступні роки ростовая активність підвищується, рослини нарощують вегетативну масу і до п'ятого-шостого року життя вступають в пору плодоношення. Запилюється лимонник за допомогою дрібних жучків. При запиленні самотньо зростаючого однодомна примірника своєї ж пилком плодів утворюється мало. Тому на ділянці треба мати шість - вісім ліан. З ліан у віці 10 - 15 років можна зібрати 1,5 - 4,5 кг плодів.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Садовий центр «Валентин і Наталя»: самшит, кипарисовик, ялівець, ялина
(основний офіс)

13321, Україна, Житомирська, Бердичевский р-он, с. Рея, вул. Леніна, будинок 38

Види діяльності

Декоративні рослини, самшит, рослини для озеленення, хвойні дерева та чагарники, листяні дерева та чагарники, багаторічники, однорічники, а також фруктов...

 

Офіційний сайт

Садовий центр та розсадник «Валентин і Наталія»

Садовий центр та розсадник «Валентин і Наталія»

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create